Hileli Apk'ler


Kingdom Rush Hileli Apk
Kingdom Rush Hileli Apk
Kingdom Rush Frontiers, çok büyük çaplı bir savunma yapma oyunudur. Savunma oyunu denilince aklınızda çok fazla şey canlanabilir fakat Tower Defence dediğim de sanırım bunun ne olduğunu çok iyi bilirsiniz. Kingdom Rush Frontiers oyununun yapısı neredeyse bu şekildedir fakat normal bir kule savunma oyununun çok daha üstündedir. Oyunda sürekli yeni yaratıkların geldiği alanlarda doğru stratejiler izleyerek gelen düşmanları püskürtmeye çalışıyorsunuz. Size izin verilen alanlara istediğiniz tipteki kuleleri yerleştiriyorsunuz, tabii yerleştirmelerin hepsi akıllıca olmalı çünkü diktiniz kuleler geçecek olan yaratıkları öldürmekle görevlidir.

İnşa edeceğiniz her kulenin kendisine göre bir özelliği bulunuyor. Örneğin bazı kuleler fazla hasar veriyor fakat yavaş vuruyor, bazı kuleler sadece yavaşlatma imkanı sunuyor. İşte bunların hepsini iyi bir şekilde kafanızda kurgulayarak uygulamalısınız. Bunun dışında oyunda kahramanları da yönetebiliyorsunuz ve bu kahramanları geliştirebiliyorsunuz. Yönettiğiniz kahramanlar oyunda kulelerin yetişemediği kısımda yardımcı oluyor. Yani sabit olarak kuleden vurur şekilde değilde doğrudan üzerlerine gidip atak yapmanız söz konusu oluyor.

Green Project Tam Sürüm
Green Project Tam Sürüm

Green Project v1.0.5 FULL APK, macera, hayatta kalma türündeki oyunları ve doğa için çalışmayı seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Zerone Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız yaşamın bittiği dünyada kendi bölgenizi kurmak, doğayı tekrar uyandırmak için çalışmalar yapmaktır. 

Riptide GP Parasız Alternatif (Yeni Sürüm)
Riptide GP Parasız Alternatif (Yeni Sürüm)
simülasyon ve yarış oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Vector Unit firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız su motoru ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle yarışmak, engellere çarpmadan ilerlemek ve birinci olmaktır. 

AdGuard Premium Apk Full Sürüm
AdGuard Premium Apk Full Sürüm

Reklam engelleyiciuygulama ile cihazınızda ki Web sayfalarında bulunan reklamları Rootlamadanengelleyebilirsiniz, böylece Web sayfalarını filtreleyerek cihazınıza güvenli ve yönetilebilir bir koruma sağlamış olur. Aynı zamanda kimsenin, sizin İnternet‘teki etkinliklerinizi izlemesine izin vermez